+38 066 602 00 98


Запчастина даф.

Датчик скорости кпп зф на разборке Шепетовка Разборка грузовиков - муфта вентилятора ДАФ Разборка тягачей в Шепетовке - Тахограф Пульт автономки в Шепетовке, на разборке Авто-Захід

Датчик швидкості ЗФ

ЗФ буває різних типів, для цифрового й аналогового тахографа. Коробки передач, які встановлюються на тягачі даф, бувають двох модифікацій, з ретардою і без ретарди. Датчик швидкості даф на таких кпп має різну довжину.


Датчик швидкості коробка зф

, які встановлювалися на автомобілі євро-2, мають круглу фішку але з плоскими контактами, на коробках тягачів євро-3 і вище встановлюється кругла фішка з круглими контактами. Це важливий вузол у системі автомобіля, від якого працює тахограф.
На нашому розбиранні ДАФ в Шепетівці є в наявності всі типи і види датчиків швидкості для тягачів.

Тахограф

для тягачів і вантажівок. Бувають аналогові та цифрові.
Аналоговий прилад - це старий тип пристрою, який не встановлюють на сучасні вантажівки і давно знятий з виробництва. Такі вимірювальні пристрої заборонені для використання в Європі. Ціна такого тахографа не висока і його можна ще купити на розборках.
Аналоговий прилад працює так: вставляється картонна кругла шайба (карта роботи водія) і на ній відображаються (намальована діаграма) будь-які дії та рух транспорту.


Цифровий тахограф

має складну і розумну начинку, з різними датчиками і глибокий функціонал. У нього вставляється чіпована пластикова карта, на якій фіксується максимальний обсяг інформації. Такі вимірювальні пристрої встановлюються з 2007 року. Kienzle - це виробник, який найчастіше зустрічається виробник. Такий тахограф легко купити на розбиранні. Прийнято вважати дуже надійним. Слід чітко розуміти, що після встановлення тахографа, неважливо на який автомобіль і неважливо якої марки, цей прилад повинен калібруватися і пломбуватися у відповідній лабораторії.

Реле стартера даф.

Таке електрообладнання на автомобілях DAF встановлюється з 2000 року по сьогоднішній без серйозних змін. На тягачах DAF Euro 5 завод почав встановлювати додатково силове реле стартера на самому пусковому пристрої. Реле стартера даф, яке встановлено в кабіні автомобіля на блоці запобіжників, має чотири ніжки. Реле стартера даф, яке встановлюється на сам пусковий механізм, має дві клеми.
Саме пристосування і принцип його роботи, установки дуже простий і надійний. Заміна цього пристрою обумовлена часом експлуатації. Усередині апарата знаходяться контакти, які просто пригорають від терміну служби. Заміна реле стартера даф не вимагає особливих навичок і необхідністю поїздки на сервіс. Будь-який водій зможе виконати таку маніпуляцію. Якщо Ви опинитеся у нас на розбиранні, ми зможемо Вам протягом 5-ти хвилин зробити заміну, без додаткової оплати.
У нас на розбиранні тягачів і вантажівок Даф у Шепетівці є всі можливі типи і види такого типу

електрообладнання.

Пульт керування автономкою.

Буває двох видів:
- Цифровий
- Ручний.


Цифровий пульт керування автономкою

має багато корисних і потрібних функцій. Можна встановлювати час роботи, температуру, задавати різні режими, програмувати час увімкнення і вимкнення обігрівача.
Ручний пульт керування автономкою має обмежений функціонал. Це пуск, зупинка і регулювання температури.
На нашому розбиранні вантажівок в Шепетівці ми зможемо підібрати будь-який тип приладу, в залежності від типу самого обігрівача. Так само ми здійснюємо установку і діагностику.
На всі куплені у нас прилади ми надаємо гарантію.