+38 066 602 00 98

Ремонт кпп зф.


КПП ZF 181/221 (DAF MAN IVECO RENAULT ) ремонт і обслуговування.
Трохи про нас і про ремонт КПП марки ZF. Це найпопулярніша і часто використовувана коробка передач на вантажівках і тягачах. Німецька марка і відповідно - німецька якість. Все, що відомо про німецьку якість нам, всі ці характеристики можна знайти в КПП марки ZF. Але завжди є але. І це не претензія до німецької якості, а до правильного і своєчасного обслуговування.
Існують як АКПП так і МКПП. З 2016 року на базі нашого підприємства організовано та успішно працює цех з обслуговування та ремонту механічних коробок передач. Здебільшого ми обслуговуємо та ремонтуємо коробки передач для тягачів. Це такі типи як 16S151, 16S181, 16S221 та їх модифікації. Такі КПП встановлюються на всі види тягачів крім Mercedes, Volvo, Scania. Ці виробники встановлюють власні КПП.
Ось короткий опис наших послуг:
- зняття і встановлення КПП
- діагностика та поточне обслуговування
- ремонт КПП
Ми пройшли якісне навчання як ремонтувати та обслуговувати ці агрегати.
Наші переваги:
- ми здійснюємо якісний і кваліфікований ремонт КПП  
- ремонт КПП ми проводимо на спеціальному обладнанні та спецінструментом
- у нас в наявності всі запчастини для ремонту КПП
- ми даємо гарантію на запчастини і на зроблену роботу
Вам нема про що турбуватися. Ми зарекомендували себе на ринку РОЗБІРКА ВАНТАЖІВКИ як надійні партнери, і тому на всі нами виконані роботи ми також надаємо гарантію і повну підтримку.

Ремонт КПП ZF (Daf, Man, Iveco, Renault)

Трохи інформації про запчастини, які ми використовуємо під час ремонту та поточному обслуговуванні всіх типів коробок передач марки ZF (DAF MAN RENAULT IVECO).
Зараз багато виробників запчастин для КПП цієї марки. Відповідно різні ціни, різна якість. Ми багато експериментували із запчастинами і шукали надійних постачальників, на запчастини яких можна дати гарантію. З усією впевненістю можна зазначити, не варто економити на запчастинах і на своєчасному обслуговуванні. Ремонт КПП ZF - це не п'ятихвилинна процедура. Це дійсно складний і дорогий процес. Просто варто тільки порахувати витрати, які несе власник автомобіля ще перед початком ремонту КПП.

 

1. Коробка передач на тягачі

виходить з ладу під час завантаженого вантажем рейсу і, природно, на дорозі, далеко від дому. Відповідно, щоб доставити зламаний тягач - це вже досить затратно.
2. Коли ламається сама КПП, вона тягне за собою поломку інших деталей. Надалі їх необхідно замінити.
Це коротко про те, що тягне за собою несвоєчасне

обслуговування КПП ZF.

Перші ознаки того, що пора на ТО, це сторонні звуки під час роботи коробки передач, під час увімкнення передач на стоячому тягачі та в русі.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми знайшли для себе і для Вас постачальника дуже якісних запчастин. апчастин. На встановлені запчастини на коробки передач марки ZF ми даємо гарантію.

Ремонт КПП DAF 105


Привезли на ремонт, вибивало сьому і восьму передачу під час руху. Коробка передач механічна, марки ZF16S221. Розібрали, зробили діагностику, замінили комплект синхронізаторів.
Під час складання встановили нові прокладки, залили нове масло і зробили діагностику демультиплікатора. Під час діагностики демультиплікатора виявили ослабленими штифти. Замінили на нові.
1297 304 484 - конус синхронізатора
1310 304 202 
1312 304 027


Здійснюємо також ремонт даф кпп, ремонт кпп івеко, ремонт кпп MAN.

Ремонт КПП даф в Шепетовке - Autozahid
Ремонт КПП даф - разборка грузовиков в Шепетовке
Ремонт кпп зф даф - разборка грузовиков в Шепетовке
Ремонт кпп ман даф ивеко - разборка грузовиков в Шепетовке
Ремонт кпп ман в шепетовке - Autozahid